Aktualności

Zima dla wielu z nas to walka o przetrwanie. Któż z nas nie walczył ze sobą o poranku, przeczuwając, że śnieg lub szron na szybach skutecznie uniemożliwi mu szybki, wręcz błyskawiczny dojazd do pracy, a tu tak bardzo by chciało się poleżeć w ciepłym łóżeczku, choć 5 min dłużej. Kiedy teleportacja okazuje się jedynie niedoścignionym marzeniem sennym, czas przeprosić się ze skrobaczką i ruszyć do pracy. Skoro nam bywa ciężko, to jak z najchłodniejszą porą roku radzą sobie zwierzęta?

Sprzedaż drewna, choinek i sadzonek

Leśniczowie prowadzą sprzedaż drewna opałowego, żerdzi i drobnicy (S2a, S3, S4, M2). Detaliczna sprzedaż odbywa się w leśnictwach raz w tygodniu, w każdą środę (za wyjątkiem leśnictwa Linne - sprzedaż w każdy wtorek) w godz. 7 do 9. Sprzedaż drewna w siedzibie nadleśnictwa odbywa się w godz. od 8 do 13 w dni pracy nadleśnictwa.

Zagrożenie pożarowe

Zagrożenie pożarowe obszarów leśnych ustalane jest codziennnie przez Instytut Badawczy Leśnictwa.

Ochrona Danych Osobowych

Ochrona Danych Osobowych - obowiązek informacyjny

Regulaminy korzystania z dróg leśnych

Nadleśniczy Nadleśnictwa Turek wprowadza do użytkowania regulaminy korzystania z dróg leśnych oraz dróg leśnych udostępnionych do ruchu publicznego. Treść regulaminów do pobrania poniżej.

Zamówienia publiczne

Informacje dotyczące zamówień publicznych