Lista aktualności Lista aktualności

SPRZEDAŻ OPAŁU I GAŁĘZI - PŁATNOŚĆ PRZELEWEM

Informujemy, że istnieje możliwość zapłaty przelewem za drewno nabywane przez Państwa dotychczas w kancelariach leśnictw

Informujemy, że istnieje możliwość zapłaty przelewem za drewno nabywane przez Państwa dotychczas w kancelariach leśnictw. Aby tego dokonać, należy:


1) Skontaktować się (najlepiej telefonicznie) z leśniczym wybranego leśnictwa lub ze specjalistą ds. marketingu - Anną Gawryszewską (tel. 604 486 985) w celu ustalenia numerów drewna, masy i dokładnej kwoty do wpłaty.


2) Dokonać przelewu na konto nadleśnictwa nr: 63 1020 2212 0000 5202 0405 1363 (Bank PKO BP).


3) BARDZO WAŻNE: przelew proszę zatytułować: „OPAŁ LEŚNICTWO (nazwa) NR-Y DREWNA (wymienić)”. Można też podać gatunek drewna i/lub łączną masę (m3) w celu jak najszybszego zidentyfikowania przelewu.


4) Po zaksięgowaniu przelewu (najczęściej jest to jeden dzień roboczy) można się kontaktować z leśniczym w celu ustalenia szczegółów wywozu drewna - niezbędne dokumenty przekaże Państwu leśniczy.

Zalecamy kontakt telefoniczny i ograniczenie kontaktu osobistego do niezbędnego minimum, przy zachowaniu obowiązujących zaleceń dot. bezpieczeństwa w związku z pandemią.
W przypadku pytań w tej sprawie osobą do kontaktu jest Anna Gawryszewska - tel. 604 486 985